Chcete vedieť, ako upiecť dokonalé makarónky, krásne torty, alebo cheesecaky, ktoré nemajú jedinú chybičku? Práve pre vás som napísala svoju prvú cukrársku knihu LULUS CUKRÁRKA, ktorá odhaľuje všetky tajomstvá mojich koláčov a tort. Nájdete v nej nielen 59 podrobných receptov, podľa ktoých dokáže úžasne napiecť naozaj každý, ale aj detailné obázkové postupy prípravy a zdobenia tort a dezertov. Tešiť sa môžete aj na tipy, triky, nezvyčajné chuťové kombinácie a krásne fotky.

Do tejto mojej knižnej prvotiny som dala celú seba a všetko, čo som sa o pečení zatiaľ naučila. Verím, že vďaka nej si dokážete aj vy upiecť dezerty, po ktorých už nebudete chcieť skúšať iné.

Každú knižku, ktoú si odo mňa objednáte vám podpíšem a pridám do nej i venovanie podľa vášho želania. Alebo sa len tak nechajte prekvapiť :)

Knihy zasielam kuriérom, hneď po vybavení vašej objednávky. Podľa dohody je možné knižky vyzdvihnúť i osobne, na prevádzke Lulus bakery na Trstínskej 9 v Trnave. Platba pri doručovaní kuriérom je na dobierku, pri osobnom vyzdvihnutí v hotovosti. Pri objednávke do ČR je platba vopred, prevodom na účet. Faktútu obdržíthe ihneď.

Predajná cena v kníhkupectvách 16,90€
Lulusbakery cena 15€
Kuriér 5€

Kuriér do ČR 7€

 

 

 

Objednávkový formulár

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Váše telefónne číslo (povinné)

Váša adresa (povinné)

Text venovania

Poznámka