Spolupráca s Lulus

Napriek tomu, že Lulus bakery je cukrárska výroba, venujem sa aj blogovaniu a natáčaniu video obsahu na sociálnych sieťach. Každodenne sa venujem zákazníkom a tisícom fanúšikov na facebooku, instagrame a youtube a zásobujem ich fotkami, zákulisnými príbehmi či tipmi a trikmi ako veci robiť lepšie, kvalitnejšie a rýchlejšie. Tieto aktivity sú ideálne na spolupráce s malými, alebo veľkými firmami z gastro segmentu, ktoré by mali zaujem osloviť veľkú skupinu fanúšikov jedla a predstaviť im touto cestou svoj produkt alebo službu na Slovensku a v Čechách


Ako to funguje? 

Nebolo by predsa voči mojim fanúšikom fér, aby som im ponúkala niečo, čo sama nepoznám a neverím v kvalitu produktu. Preto potrebujem v prvom kroku dané produkty vyskúšať v praxi, aby som bola na 100% presvedčená o kvalite a stotožnená so značkou. Po tejto “skúšobnej jazde” si môžeme dohodnúť dalšie podmienky spolupráce. Či už pripravím špeciálne recepty, budem ich používať vo svojej výrobe, alebo vo forme product placementu ich zahrnieme do Sladkej školy a príspevkov na sociálne siete. Vždy je mojim cieľom a prioritou, aby boli obe strany spokojné.

Doteraz som mala možnosť spolupracovať s niekoľkými firmami, ktorým som rada pomohla preraziť na trhu slovenských a českých cukrárok a dám, ktoré si rady doma niečo upečú a zaujímavou a jedinečnou formou predstaviť ich nový produkt.

Ak máte záujem o spoluprácu so mnou a značkou Lulus bakery / Sladká škola, chceli by ste pomôct spropagovať svoju firmu, značku, produkt alebo druh služby – neváhajte ma kontaktovať na info@lulusbakery.sk!