Lulus bakery je malá cukrárenská výroba v Trnave. Vznikla v decembri 2014 z čistej vášne jednej tvrdohlavej slečny, ktorú už dlhšie veľmi bavilo piecť a videla dieru na trhu.


 

Volám sa Lucia Gažová a mám na svedomí Lulus bakery, stojím ze všetkými receptúrami, každý jeden koláč, či torta prechádza mojimi rukami. Lulus bakery je ako moje dieťa o ktoré sa každý jeden deň s láskou starám. Aj my sme sa časom rozrástli a každé ráno sa v práci stretávam s mojimi kolegynkami.

Špecializujeme sa na torty, macarons, mini dezerty a kompletný sladký catering. V Lulus bakery platí niekoľko jednoduchých pravidiel:

Fondány a marcipány sú prísne zakázané – torty poťahujeme jedine s mascarpone krémom, ktorý však dokážeme uhladiť takmer do doknalosti. Zdobené makarónkami, ovocím, bonbónmi, orechmi, čokoládou, kvetmi.Suroviny musia byť vždy čerstvé a tej najlepšej kvality – aj preto nakupujeme každý deň.Pracujeme len s pravým maslom, margarín do koláčov predsa nepatrí, rovnako sa u nás nenájdu umelé príchute, či kupované džemy, arómy a dochucovadlá. Všetko si robíme vlastné.Pečieme len to, čo nás baví. Dobošku alebo veterník u nás nenájdete. Zato makarónky, tartaletky, cupcaky, cheesecaky, či brownie od výmyslu sveta určite áno.Tradičné pracovné postupy a recepty premieňame na moderné dezerty a koláče.Pečieme jedine na objednávku, Lulus bakery je zatiaľ len výrobnička, kde pracujeme, nie cukráreň. Ak chcete niečo ochutnať, stačí napísať, zavolať a objednať si. Ak to bude časovo možné, radi vám napečieme.

Práce máme, našťastie, veľmi veľa! :) Mať veľa práce je však i časovo náročné a ak chceme vyhovieť každému prianiu na objednávky Lulus koláčikov, plánujeme o stošesť. Preto Vás prosíme, aby ste sa nám v prípade záujmu ozvali čím skôr. Vždy urobíme maximum, aby sme napiekli aj pre vás.

Koláčiky a torty sa vyzdvihujú u nás na výrobni na Trstínskej 9 v Trnave. Rozvoz zatiaľ nezabezpečujeme a kurierom posielame len macarons, alebo suché pečivá.

Hádam som to zhrnula všetko, ak nie, pokojne ma kontaktujte!

Lucia