Svadba je veľmi dôležitá a špecifická udalosť v živote každého páru. Treba k nim osobitý a individuálny prístup, lebo svadba je predsa len raz za život. Lulus bakery vám dokáže zabezpečiť kompletný sladký servis na vašu svadbu. Upečieme vám dokonalú svadobnú tortu, presne podľa vašich požiadaviek. Sľubujem, ze bude špeciálna a jedinečná nielen pre Vás, ale aj pre mňa a celú Lulus bakery, za to Vám ručím! :) K nej pridáme aj candy bar, plný koláčikov, za ktorými sa svadobní hostia pôjdu potrhať (vyskúšané!) a domov si môžu odniesť krásne a chutné výslužky, aby na Vašu svadbu spomínali ešte naozaj dlho.

Ako to prebieha?

Stačí sa nám ozvať, ak na váš termín budeme mať ešte priestor ponúkneme vám možnosť objednania ochutnávkovej krabičky koláčikov, alebo príchutí tort. Ak vám naše sladkosti zachutia a rozhodnete sa pre nás, rada vám svadobný termín zarezervujem. Termín je však potrebné rezervovať si čím skôr, býva nátresk :) Po rezervácii si dohodneme stretnutie, alebo detaily telefonickej konzultácie a preberieme každý detail vašej svadobnej objednávky. Nikdy nespravíme dve identické torty či candybary , pretože každá svadba musí byť jedinečným originálom.

Informácie potrebné k záväznej rezervácii svadobného termínu:

  • Meno a priezvisko, telefonický kontakt, termín a miesto svadby
  • predpokladaný počet svadobných hostí
  • počet poschodí svadobnej torty
  • odhadovaný počet koláčikov na cadnybar
  • odhadovaný počet a druh výslužiek
  • záujem o doplnkové služby – dovoz/ stajlovanie candybaru/ zapožičanie inventára

Torty

Svadobná torta môže byť 1, 2, 3 alebo 4 poschodová, záleží len na vašom želaní.

Aby ste sa v našich cenách vedeli orinetovať, ceny svadovných tort sa pohybujú od 6 do 9eur s DPH / porcia, v závislosti od zdobenia a prevedenia konkrétnej tortičky. Najmenšie 3 poschodové svadobné torty majú cca 40 porcií a ich cena začína na 350€ s DPH. 3 poschodová svadobná torta môže mať až 150 porcií, takže sa nemusíte obávať, že sa na hostine neujde každému.  Samozrejme nacenenie každej konkrétnej torty je individuálne, preto sa nemusíte báť ozvať sa mi, aby sme si spolu všetko prebrali a vy ste mali jasnú . *Do ceny torty bude pripočítaná aktuálna cena živých kvetov, ktoré si na svadobnú tortu vyberiete . 

Na osobnom stretnutí/ telefonicky/ mailom spolu preberieme veľkosť, dizajn, príchute jednotlivých poschodí a zdobenie do posledného detailu. Následne vám určím cenu torty, zašlem cenovú kalkuláciu a ak sa dohodneme, môžete sa tešiť na to, že tá vaša bude absolútne dokonalá a špeciálna. Nezabúdajte však na to, že svadobná sezóna je naozaj tá najsilnejšia z celého roka, nenechávajte si teda rezervovanie vášho termínu na poslenú chvíľu, aby sa vám ušlo všetko, po čom túžite.

Koláčiky

Ponuku našich koláčikov určených na svadby si môžete  detailne  preštudovať v sekcii „Produkty“ tam nájdete aj aktuálnu ponuku najobľúbenejších príchutí. Príchute a kombinácie zdobení sú opäť na našom osobnom dohovore, pretože je dôležité aby vám na svadbe všetko spolu ladilo a krásne sa dopĺňalo. V zozname teda nájdete všetky druhy koláčikov, ktoré ponúkame, no príchute už povyberáme spolu, pretože každý koláčik pripravujeme v 10-15tich chuťových variáciách. Všetky dezerty sú dozdobené čokoládou, orechmi a čerstvým ovocím. Jedlé kvety sú tiež samozrejmosťou. Zdobenie môžete nechať na nás, alebo si môžete zadať farby a tóny, do ktorých chcete celé zdobenie koláčikov orientovať. Na svadby odporúčam cca 4 ks koláčikov na hosťa, no samozrejme finálne rozhodnutie je úplne na vás, ja vám veľmi rada poradím a nasmerujem vás na základe mojich skúseností.

Výslužky

Svadobnou špecialitkou sú aj moderné Lulus výslužky, malé a elegantné krabičky obsahujúce 6 až 12 kusov koláčikov podľa Vášho výberu. cena výslužiek je od 12€ s DPH/ kus. Stálicou medzi štýlovými výslužkami sú aj elegantné balenia macarons, ktoré Vám ponúkam po 6 ks (10€ s DPH) , alebo 12ks (19€ s DPH). Do Vašich výslužiek môžeme nakombinovať akékoľvek koláčiky z našej ponuky v rôznych príchutiach a dizajne, aby dokonale ladili s celou Vašou svadbou. Ak by ste výslužkám chceli dodať štipku luxusu, radi pre Vás špeciálne na mieru ručne vytvoríme iniciálové macarons, s Vašimi menami, či svadobným logom

Dplnkové služby

Doprava

Ak chcete mať svadobu naozaj bezstarostnú, vieme vám pomôcť aj s tým. Jednou z našich svadobných služieb je aj zabezpečenie dovozu torty a koláčikov priamo na miesto Vašej svadby naším chladiarenským autom. S našimi výrobkami však neposielame len šoféra, ale aj cukrárku, aby v prípade akejkoľvek komplikácie dokázala vyriešiť všetky problémy. Práve preto je táto služba dodatočne spoplatnená a jej cena začína na 100€ s DPH, v závislosti od vzdialenosti Vašej svadby od našej výrobne. Naše dezerty rozvážame do vzdialenosti cca 200km od Trnavy (dopravu vám radi naceníme individuálne). Svadobnú dopravu si však treba zarezervovať čím skôr, aby sme mali k dispozícii na Váš termín všetko potrebné.

Zapožičanie etažérov

Aby váš candybar bol dokonaý a ladil s celým svadobným priestorom, radi vám zapožičiame aj všetok inventár a etažéry potrebné na jeho realizáciu. K dispozícii máme sklenené, drevené, bridlicové, zlaté, keramické a kombinované sady svadobných inventárov. Veľmi obľúbené je aj farebné sklo, alebo kovové stojany. Služba zapožičania etažérov je spoplatnená sumou 30€ s DPH a je viazaná na vrátenie kompletného, neporušeného a čistého inventára začiatkom ďalšieho týždňa k nám na prevádzku. Vzhľadom na to, že náš inventár obsahuje aj dizajnové a drahé kúsky je suma za jeho zapožičanie naozaj symbolická a prosím o to, aby ste naň dávali veľký pozor.

Stajlovanie candybaru

Naša šikovná cukrárka vám veľlmi rada candybar priamo na mieste aj nastajluje. Presne tak, aby každý koláčik mal svoje miesto, bol dokonale rovno uložený, nemiešali sa druhy… veď ma predsa poznáte, všetko je o detailoch! :) Služba stajlovania candybaru je spoplatnená sumou 70€ s DPH (nieje viazaná na zapožičanie etažérov) . Candybar stajlujeme vždy tesne pred príchodom vašich hostí, aby sa koláčiky mohli čo najdlhšie chladiť.

Teším sa na všetky vaše torty, koláčiky a hlavne nové výzvy, do dokonalosti splniť vaše predstavy.

Lucia