Lulus bakery je cukrárenská výroba v Trnave. Vznikla v decembri 2014 z čistej vášne jednej tvrdohlavej slečny, ktorú už dlhšie veľmi bavilo piecť a videla dieru na trhu.


 

Volám sa Lucia Halaksová a mám na svedomí Lulus bakery, stojím ze všetkými receptúrami, každý jeden koláč, či torta prechádza mojimi rukami a rukami mojich šikovných kolegýň. Lulus bakery je ako moje dieťa o ktoré sa každý jeden deň s láskou starám.

Špecializujeme sa na torty, macarons, mini dezerty a kompletný sladký catering. V Lulus bakery platí niekoľko jednoduchých pravidiel:

Fondány a marcipány sú prísne zakázané – torty poťahujeme jedine s mascarpone krémom, ktorý však dokážeme uhladiť takmer do doknalosti. Zdobené makarónkami, ovocím, bonbónmi, orechmi, čokoládou, kvetmi. Suroviny musia byť vždy čerstvé a tej najlepšej kvality – aj preto nakupujeme každý deň. Pracujeme len s pravým maslom, margarín do koláčov predsa nepatrí, rovnako sa u nás nenájdu umelé príchute, či kupované  arómy a dochucovadlá. Všetko si robíme vlastné.Pečieme len to, čo nás baví. Dobošku alebo špic u nás nenájdete.Zato makarónky, tartaletky, cupcaky, cheesecaky, či brownie od výmyslu sveta určite áno. Rada sa však pozriem na zúbok aj receptúram klasických koláčikov a trošku ich inovujem a vylepším. Presne takto vznikol aj náš skvelý Pán Punčák. Tradičné pracovné postupy a recepty premieňame na moderné dezerty a koláče.Pečieme len na objednávku, Lulus bakery je výrobňa, kde pre vás všetko pečieme, nie cukráreň. Ak chcete niečo ochutnať, stačí napísať, zavolať a objednať si aspoň deň/ dva vopred. Ak to bude časovo možné, rady vám napečieme.

 

Koláčiky a torty sa vyzdvihujú u nás na výrobni na Trstínskej 9 v Trnave. Rozvoz zabezpečujeme na požiadanie, našim šoférom a cukrárkou. Táto služba je však dodatočne spoplatnená, prosím informujte sa vopred , či máme pre vás voľný chladiak.

Hádam som to zhrnula všetko, ak nie, pokojne ma kontaktujte, budem sa tešíť !

Lucia