Svadba je veľmi dôležitá a špecifická udalosť v živote každého páru. Treba k nim osobitý a individuálny prístup, lebo svadba je predsa len raz za život. Lulus bakery vám dokáže zabezpečiť kompletný sladký servis na vašu svadbu. Upečieme vám dokonalú svadobnú tortu, presne podľa vašich požiadaviek. Sľubujem, ze bude špeciálna a jedinečna nielen pre Vás, ale aj pre mňa a celú Lulus bakery, za to Vám ručím! :) A k nej pridáme aj candy bar, plný koláčikov, za ktorými sa svadobní hostia pôjdu potrhať (vyskúšané!).

 

Ako to prebieha?

Stačí sa mi ozvať, ak na váš termín budem mať ešte priestor, dohodneme si stretnutie, uvidíte ako to vyzerá priamo vo výrobni koláčikov a sadneme si spolu a preberieme každý detail. Nikdy nespravím dve identické torty, pretože každá musí byť jedinečným originálom. Spolu preberieme veľkosť, dizajn, príchute jednotlivých poschodí a zdobenie do posledného detailu. Následne vám určím cenu torty a ak sa záväzne dohodneme, môžete sa tešiť na to, že tá vaša bude absolútne dokonalá a špeciálna.

Aby ste sa v mojich cenách vedeli orinetovať, ceny svadovných tort sa pohybujú od 4 do 6eur/ porcia, v závislosti od zdobenia a prevedenia konkrétnej tortičky. Samozrejme nacenenie každej konkrétnej torty je individuálne.

 

 

Ponuku mojich koláčikov určených na svadby si môžete prezrieť v nasledujúcich zoznamoch. Príchute a kombinácie zdobení sú opäť na našom osobnom dohovore, pretože je dôležité aby vám na svadbe všetko spolu ladilo a krásne sa dopĺňalo. Všetky dezerty sú dozdobené čokoládou. orechmi a čerstvým ovocím. Jedlé kvety sú tiež samozrejmosťou.

 

 

 

Svadobnou novinkou sú aj moderné Lulus výslužky, malé a elegantné krabičky obsahujúce 9 až 12 kusov koláčokov polľa Vášho výberu. cena výslužiek je od 13€/ kus. Stálicou medzi štýlovými výslužkami sú aj elegantné balenia macarons, ktoré Vám ponúkam po 7 ks(8€) , alebo 14ks (15€).

 

 

 

Teším sa na všetky vaše torty, koláčiky a hlavne nové výzvy, do dokonalosti splniť vaše predstavy.

Lucia