Svadba je veľmi dôležitá a špecifická udalosť v živote každého páru. Treba k nim osobitý a individuálny prístup, lebo svadba je predsa len raz za život. Lulus bakery vám dokáže zabezpečiť kompletný sladký servis na vašu svadbu. Upečieme vám dokonalú svadobnú tortu, presne podľa vašich požiadaviek. Sľubujem, ze bude špeciálna a jedinečná nielen pre Vás, ale aj pre mňa a celú Lulus bakery, za to Vám ručím! :) K nej pridáme aj candy bar, plný koláčikov, za ktorými sa svadobní hostia pôjdu potrhať (vyskúšané!) a domov si môžu odniesť krásne a chutné výslužky, aby na Vašu svadbu spomínali ešte naozaj dlho.

 

Ako to prebieha?

Stačí sa mi ozvať, ak na váš termín budem mať ešte priestor, dohodneme si stretnutie, uvidíte ako to vyzerá priamo vo výrobni koláčikov, sadneme si spolu a preberieme každý detail. Termín je však potrebné rezervovať si čím skôr, býva nátresk :)  Nikdy nespravím dve identické torty, pretože každá musí byť jedinečným originálom. Spolu preberieme veľkosť, dizajn, príchute jednotlivých poschodí a zdobenie do posledného detailu. Následne vám určím cenu torty a ak sa záväzne dohodneme, môžete sa tešiť na to, že tá vaša bude absolútne dokonalá a špeciálna. Nezabúdajte však na to, že svadobná sezóna je naozaj tá najsilnejšia z celého roka, nenechávajte si teda rezervovanie Vášho termínu na poslenú chvíľu, aby sa Vám ušlo všetko, po čom túžite.

Aby ste sa v mojich cenách vedeli orinetovať, ceny svadovných tort sa pohybujú od 5 do 8eur s DPH / porcia, v závislosti od zdobenia a prevedenia konkrétnej tortičky. Najmenšie 3 poschodové svadobné torty majú cca 40 porcií a ich cena začína na 330€ s DPH. 3 poschodová svadobná torta môže mať až 150 porcií, takže sa nemusíte obávať, že sa na hostine neujde každému.  Samozrejme nacenenie každej konkrétnej torty je individuálne, preto sa nemusíte báť ozvať sa mi, aby sme si spolu všetko prebrali.

 

 

Ponuku mojich koláčikov určených na svadby si môžete prezrieť v nasledujúcich zoznamoch. Príchute a kombinácie zdobení sú opäť na našom osobnom dohovore, pretože je dôležité aby vám na svadbe všetko spolu ladilo a krásne sa dopĺňalo. Všetky dezerty sú dozdobené čokoládou. orechmi a čerstvým ovocím. Jedlé kvety sú tiež samozrejmosťou. Na Váš candy bar Vám rada zdarma zapožičiam podnosy, stojany a etažéry (sklenené, keramické, bridlicové), ktoré v’š sladký stôl dokonale doplnia a oživia.

 

 

 

Svadobnou novinkou sú aj moderné Lulus výslužky, malé a elegantné krabičky obsahujúce 9 až 12 kusov koláčikov podľa Vášho výberu. cena výslužiek je od 15€ s DPH/ kus. Stálicou medzi štýlovými výslužkami sú aj elegantné balenia macarons, ktoré Vám ponúkam po 7 ks (9€ s DPH) , alebo 14ks (16€ s DPH). Do Vašich výslužiek môžeme nakombinovať akékoľvek koláčiky z našej ponuky v rôznych príchutiach a dizajne, aby dokonale ladili s celou Vašou svadbou. Ak by ste výslužkám chceli dodať štipku luxusu, radi pre Vás špeciálne na mieru ručne vytvoríme iniciálové macarons, s Vašimi menami, či svadobným logom

 

 

Jednou z našich svadobných služieb je aj zabezpečenie dovozu torty a koláčikov priamo na miesto Vašej svadby. S našimi výrobkami však neposielam len šoféra, ale moju najlepšiu cukrárku, aby v prípade akejkoľvek komplikácie dokázala vyriešiť všetky problémy. Práve preto je táto služba dodatočne spoplatnená a jej cena začína na 100€ s DPH, v závislosti od vzdialenosti Vašej svadby od našej výrobne. Svadobnú dopravu si však treba zarezervovať čím skôr, aby sme mali k dispozícii na Váš termín všetko potrebné.

Teším sa na všetky vaše torty, koláčiky a hlavne nové výzvy, do dokonalosti splniť vaše predstavy.

Lucia